"Авангард" (Харьков) - "Авангард" (Симферополь) 3:1 (3:1)
Голы: 0:1 ? (22), 1:1 ? (?), 2:1 Воронин (30), 3:1 ? (?).

20:54:44     14.12.2015       Zealot

#82

Останню гру першого кола чемпіонату країни серед команд класу "Б" харківські авангардівці проводили вчора в Харкові із своїми симферопольськими одноклубниками.
Гра почалася у швидкому темпі. Першими успіху добилися гості. На 22-й хвилині їх напівзахисник забив гол у ворота харків'ян. Однак господарі поля не розгубилися і через кілька хвилин зрівняли рахунок, а на 30-й хвилині Олександр Воронін забив другий гол. До кінця першої половини зустрічі харківські спортсмени ще раз змусили суперника почати гру з центру поля.
Друга половина, яка проходила в цікавій боротьбі, не принесла успіху жодній з команд. Отже остання зустріч першого кола закінчилася з рахунком 3:1 на користь харків'ян. Слід відзначити вдалий дебют центрального нападаючого харків'ян Юрія Нестерова.
Отже після першого кола "Авангард" посідає 10-е місце, і має такі показники:
Ігор – 15, перемог – 5, нічиїх – 4, поразок – 6, різниця м'ячів – 25:22, набрано – 14 очок.

22:49:23     24.01.2016       Zealot

#283

АВАНГАРД-УГРАИЦКИЙ ЩЕРБИНА РИГВАВА ЧЕРНЫШЕВ МАСЛЕННИКОВ КОРОЛЕВ ВОРОНОВ НЕСТЕРОВ ИЛЬИН КЕЦКАЛО ГОЛЫ---ВОРОНИН(30)

22:50:06     24.01.2016       Zealot

#284

…Игра началась в быстром темпе. Первыми успеха добились гости. На 22-й минуте их полузащитник забил гол в ворота харьковчан. Однако хозяева поля не растерялись и через несколько минут сравняли результат, а на 30-й минуте Александр Воронин забил второй гол. До конца первой половины встречи харьковские спортсмены еще раз заставили соперника начать игру с центра поля. Вторая половина, которая проходила в интересной борьбе, не принесла успеха ни одной из команд. Итак последняя встреча першого круга закончилась со счётом 3:1 в пользу харьковчан. Следует отметить удачный дебют центрального нападающего харьковчан Юрия Нестерова...

18:56:41     01.02.2022       Zealot